opravy spotřebičů

opravy spotřebičů téměř všech značek:
opravy praček, opravy myček, opravy ledniček, opravy mrazáků, opravy sporáků, opravy trub, opravy bojlerů
Porouchaný spotřebič? Volejte 
603 27 20 29
Nabídka platí pro Plzeň a okolí.
Porouchal se vám domácí spotřebič? Specialisté z AFServisu provádějí záruční a pozáruční opravy domácích spotřebičů téměř všech značek. Nepouštějte se do nekvalifikovaných oprav svépomocí a využijte nabídky profesionálů.
TIP: ve většině případů je závada řešitelná a oprava vyjde mnohem levněji, než nákup nového spotřebiče. Neutrácejte proto zbytečně
Kvalifikovaní profesionálové vyřeší:
opravy praček
opravy myček
opravy ledniček a mrazáků
opravy sporáků
opravy mikrovlnných trub
opravy vestavných spotřebičů
opravy bojlerů a ohřívačů vody
Víte, že většina poruch domácích spotřebičů je zaviněna zanedbanou údržbou? Věnujte pravidelně několik minut kontrole a údržbě spotřebiče. Pokud došlo k poruše a spotřebič vyžaduje opravu, volejte 603 272 029
opravy praček, opravy myček
Pozáruční a záruční opravy praček a myček. Opravíme široký sortiment praček a myček většiny značek běžně dostupných na českém trhu.
Opravy domácích spotřebičů nemusí být drahé. Průměrná oprava se pohybuje v relaci 800,- až 1200,- Kč, což je pouhý zlomek ceny nového spotřebiče.
Pokud je to technicky možné, na základě individuálních požadavků opravíme i jiné typy a značky domácích spotřebičů. Proveditelnost takové opravy závisí zejména na dostupnosti technické podpory a náhradních dílů.